• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
Де можна знайти виданий сертифікат про рівень володіння державною мовою?

Державний сертифікат про рівень володіння державною мовою - офіційний документ, виданий Національною комісією зі стандартів державної мови. Державний сертифікат засвідчує рівень володіння державною мовою, необхідний особам, які зобов’язані володіти державною мовою та застосовувати її під час виконання службових обов’язків, а також особам, які мають намір набути громадянство України.

Як виглядає державний сертифікат, можна побачити тут.

Державний сертифікат – це електронний документ, який зберігається у електронному Реєстрі державних сертифікатів. Тайны древних цивилизаций. Энциклопедия самых интригующих загадок прошлого 

Доступ до інформації в Реєстрі надається через офіційний вебсайт Комісії.

На головній сторінці вебсайту Комісії натисніть вкладку Реєстр державних сертифікатів. Перейдіть до опції «Сторінка пошуку в Реєстрі. На Сторінці пошуку потрібно набрати своє прізвище, ім’я, по батькові та натиснути «Пошук».

Наступна сторінка містить інформацію про ваш сертифікат. Натисніть на Серійний номер. Ваш сертифікат згенеровано.

Ви можете поділитися URL-адресою цієї сторінки, завантажити або роздрукувати документ. Для цього із запропонованих віконець оберіть «Роздрукувати сертифікат» або «Зберегти як PDF».  Для отримання файлу з підписом натисніть «Завантажити у p7s».

 ВАЖЛИВО!

Комісія нагадує, що під час складення іспиту заборонено порушувати правила доброчесності, а саме:

спілкуватися в будь-якій формі під час виконання завдань з іншими претендентами або третіми особами;

списувати відповіді;

використовувати засоби зв’язку, пристрої для зчитування, оброблення, збереження та відтворення інформації, що не передбачені процедурою проведення іспиту;

робити помітки, що можуть ідентифікувати особу, виголошувати своє прізвище та посаду.

Комісія фіксує всі випадки порушення претендентами правил доброчесності в підсумкових електронних протоколах перевірки та закріплює їх у рішенні «Про відмову у видачі державних сертифікатів про рівень володіння державною мовою», які оприлюднюють на офіційному вебсайті Комісії https://mova.gov.ua/ у розділі «Документи» – вкладення «Рішення Комісії».

Перелік осіб, яким відмовлено у видачі державних сертифікатів про рівень володіння державною мовою у зв’язку з технічними проблемами під час складання іспиту, наведено в додатку першому до цього рішення. Цих осіб допускають до повторного складання іспиту.

Перелік осіб, яким відмовлено у видачі державних сертифікатів про рівень володіння державною мовою у зв’язку з порушенням правил доброчесності під час складення іспиту, наведено в додатку другому до цього рішення. Такі особи отримують можливість повторно скласти іспит через 4 місяці.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux