14 червня 2023 року до Національної комісії зі стандартів державної мови завітали Леся Богуславська, керівник проєктів «Словникова спадщина України» й «Українська граматична класика» Громадської організації «РОТАРІ КЛУБ КИЇВ СІТІ», та Ростислав Воронезький, науковий консультант зазначених проєктів. Гості презентували та подарували раритетні репринтні видання словників та нарисів, що належать до знакових лексикографічних та граматичних праць золотого десятиліття українського національно-культурного відродження. Пан Ростислав відзначив, що члени ГО «РОТАРІ КЛУБ КИЇВ СІТІ» зосередили увагу на перевиданні та поверненні в український простір знищених радянською владою цінних праць 20-х і 30-х рр. XX ст.
Національна комісія зі стандартів державної мови отримала видання «Російсько-українського словника» у 4-х т. за редакцією Агатангела Кримського та Сергія Єфремова, який, за словами Ростислава Воронезького, є першим академічним доробком 20-30-х років ХХ ст., що утверджував норми оновленої української літературної мови. Окрім того, гість передав для використання тритомник «Словник української мови» Бориса Грінченка за редакцією Сергія Єфремова та Андрія Ніковського, «Словник технічної термінології (загальний)» І. Шелудька та Т. Садовського, «Словник ділової мови. Термінологія та фразеологія» М. Дорошенка, М. Станіславського, В. Страшкевича, та «Словник економічної термінології» Г. Кривченка та В. Ігнатовича.
Члени Національної комісії зі стандартів державної мови ознайомилися із перевиданнями «Нарисів з української синтакси (у зв’язку з фразеологією та стилістикою)» Сергія Смеречинського та «Нормами української літературної мови» Олекси Синявського, що належать до найвагоміших праць з граматики української мови, створених у період українського відродження, а також цікавим виданням «А українською кажуть так…» В. І. Островського та Г. Ф. Островської.
Члени Національної комісії зі стандартів державної мови подякували Лесі Богуславській та Ростиславові Воронезькому за їхню важливу роботу з відновлення цінних праць з української мови.